ÖVRIGT / Mattor / Kelim 8493684
nr 849 3684
Kelim
167x360
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:53:01
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
900 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
6
2.400 kr